Вентиляція від А до Я

Вентиляція від А до Я

Вітрина

Вентилятор витяжний безшумний Blauberg Sileo 100
с НДС
від 3325 до 5295 ₴ Вентилятор витяжний безшумний Blauberg Sileo 100
Витяжний вентилятор Домовент 100 С1
с НДС
від 351 до 601 ₴ Витяжний вентилятор Домовент 100 С1
Вентилятор Вентс 100 МА з жалюзями
с НДС
від 1702 до 2763 ₴ Вентилятор Вентс 100 МА з жалюзями
Рекуператор Blauberg Vento Expert A50-1 Pro
с НДС
13 807 ₴ Рекуператор Blauberg Vento Expert A50-1 Pro
Стіновий провітрювач ПС 102
с НДС
860 ₴ Стіновий провітрювач ПС 102
Віконний провітрювач ПО 400
с НДС
254 ₴ Віконний провітрювач ПО 400

Про компанію

Хороша якість повітря відіграє важливу роль для збереження здоров'я. Користуючись побутовими та промисловими вентиляторами, а також вентиляційно-витяжними системами, слід віддавати перевагу виключно професійній продукції, яка створена із застосуванням сучасних технологій та підтримує високий рівень якості своєї роботи.

Якщо для Вас поняття комфорту включає свіже та чисте повітря, яким щодня дихаєте, то Ви звернулися за потрібною адресою! Компанія "Вентиляція від А до Я" забезпечить усім необхідним для організації витяжної та припливної вентиляції повітря у приміщеннях.

Крім того, наша вентиляційна продукція має додаткову перевагу для споживачів, схильних до алергічних реакцій, та жителів забруднених промислових міст – очищує від пилу, вихлопних газів, гару. Подбайте про своє здоров'я та здоров'я родини – саме час купити побутовий вентилятор!

Пам'ятайте, що попередити проблеми зі здоров'ям набагато простіше і дешевше, ніж усунути їх, особливо якщо йдеться про дитячий організм із ще несформованою імунною системою.

Чому купувати вентиляційні системи вигідно саме у нас?

  • ми надаємо офіційну гарантію на товар до 5 років;
  • супутні витратні матеріали до пристроїв завжди є у наявності нашого каталогу;
  • Вас порадує гнучка політика ціноутворення, знижки, акції та оптові ціни;
  • ми є офіційними дилерами оригінальної продукції відомих світових брендів (Вентс, Blauberg, Домовент, Bahcivan;
  • наш інтернет-магазин працює відповідно до українського законодавства, повністю захищаючи права споживачів (повернення товару протягом 14 днів, сертифікати якості тощо).

Побутові та промислові вентилятори, очищувальні пристрої, системи вентиляції та повітроводи, а також всі необхідні комплектуючі складають значний асортимент даного каталогу.

Всі питання щодо вибору відповідного обладнання, його технічних характеристик, потужності, габаритів та кількості Ви можете поставити нашим консультантам і отримати експертну відповідь досвідчених фахівців.

Також Ви можете не тільки купити промисловий вентилятор, але замовити його професійний монтаж. Ми порадуємо Вас швидким зворотним зв'язком!